جلسه هم اندیشی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاینات و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قاینات پیرامون بیماری کرونا
جلسه هم اندیشی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاینات و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قاینات پیرامون کنترل بیماری کرونا

بنا به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان قاینات جلسه هم اندیشی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاینات و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قاینات پیرامون بیماری کرونا امروز سه شنبه 29 مهرماه در محل اتاق ریاست شبکه  برگزار گردید.
در ابتدا سرهنگ فرحبخش ضمن خداقوت به کادر بهداشت و درمان  به جهت مقابله با بیماری کرونا به نقش بسیج در کنترل این بیماری  در ماههای گذشته اشاره و بر روند همکاری تنگاتنگ همانند روال قبل تاکید نمود. وی بر آمادگی بسیج  جهت هر نوع همکاری در راستای  مقابله با کرونا ویروس اشاره و تاکید نمود. در ادامه دکتر عارفی فر ضمن خیر مقدم به بیان تحلیلی از آمار بیماری کرونا در ماههای گذشته و روند رو به رشد آن در هفته های گذشته اشاره نمود و از همکاری و تعامل سازنده بسیج از بدو شروع بحران کرونا تقدیر و تشکر نمودند و خواستار  ارتقاء فرهنگ جامعه در خصوص استفاده از ماسک، کاهش تجمعات و فاصله گذاری اجتماعی با بهره گیری از ظرفیت پایگاههای بسیج در نقاط شهری و روستایی اشاره نمود. 
فرماندهی بسیج ناحیه مقاومت سپاه قاینات اعلام آمادگی نمود تا از ظرفیت پرستاران و نیروهای بسیجی در قالب امدادگر جهت کمک به کادر درمان در بیمارستان  بهره لازم برده شود. در پایان از چند تن از رزمندگان 8 سال دفاع مقدس سیستم بهداشت و درمان با اهدای لوح تقدیر و تندیس تقدیر بعمل آمد.
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع:
شبکه بهداشت و درمان قاین
تعداد بازدید:
109
تاریخ:
1399/07/29
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند می باشد.      آخرین بروزرسانی:1399/06/24
Powered by DorsaPortal