بيانيه جامعه دانشگاهيان علوم پزشكي بيرجند به مناسبت حماسه 9 دي

به گزارش روابط عمومي دانشگاه، جامعه دانشگاهي علوم پزشكي بيرجند با انتشار بيانيه اي به مناسبت حماسه 9 دي، ضمن بيعت و تبعيت از امام بزرگوار و رهبر هوشيار و بصير انقلاب اسلامي اعلام مي دارد: در راه توسعه و تلاش علمي و خودكفايي در همه زمينه ها از هيچ كوششي دريغ نكرده و از دولت مردان زحمت كش انتظار توجه بيش از پيش به توان و سرمايه داخلي را داريم و هيچگاه زير بار ذلت و نقشه هاي شوم دشمن نمي رويم

 

متن كامل اين بيانيه به شرح زير مي باشد:
تاريخ 40 ساله بابركت انقلاب اسلامي ايران پر است از مجاهدت ، آگاهي ، بينش و بصيرت ملت بيدار ايران اسلامي
مردم فداكار و هوشياري كه در سايه چنگ زدن به حبل الله المتين و توسل به خاندان رسالت خصوصا درس گرفتن از حركت عظيم عاشوراي حسيني هيچ گاه زير بار ذلت و خواري نرفته اند و حقا شعار هيهات من الذله حسيني را تفسير كرده اند .
رشيد مردان و زنان غيوري كه نشان دادند هيچ كس حق تجاوز حتي به يك وجب ازخاك اين مرز و بوم را ندارد و با تقديم جان خويش كه بزرگترين سرمايه انساني است با عزت و سربلندي جشن چهل سالگي انقلاب را بر پا خواهند كرد .
اين بزرگ مردان و زنان سرزمين پارس هستند كه بالاتر از حب وطن ، آموزه هاي ديني و محبت خاندان عصمت و طهارت در گوشت و خون و پوست آنان نهادينه شده است و علي رغم سلايق سياسي گوناگون در هنگام بروز فتنه و هجمه هاي داخلي و خارجي يد واحده ميشوند
حضور ميليوني و با بصير مردم در نه دي 88 محاسبات دشمن را برهم زد وبه دشمنان داخلي و خارجي نشان داد كه وعده الهي كه پيروزي جنود الهي بر جنود شيطاني هست ، حق است .
حقيقتا قيام مردم ايران در نهم دي 88 را ميتوان خشم مقدس بر عليه بدخواهان ايران و ايراني دانست .
بايد همگان بدانيم كه راز ماندگاري انقلاب اسلامي اتكاي به ايمان، اتكاي به خداي متعال و اتكا به سرمايه ي مردمي و توجه در خدمت رساني خالصانه به مردم است .
حادثه نهم دي ماه  بعنوان چراغي هدايت گر در تاريخ انقلاب اسلامي ماندگار شد
مردم شجاع و بصير ايران اسلامي همواره با اتحاد و يكدلي ثابت كرده اند كه همواره در دفاع از دين و وطن و مقدسات در صحنه هستند و هيچگاه تن به ذلت نخواهند داد و اينك مسئولين بايد اين پيام را از ملت بگيرند كه توجه به اين مردم و تامين نيازمندي هاي آنان از ضروريات اين كشور است .
ما جامعه دانشگاهي ضمن بيعت و تبعيت از امام بزرگوار و رهبر هوشيار و بصير انقلاب اسلامي در راه توسعه و تلاش علمي و خودكفايي در همه زمينه ها از هيچ كوششي دريغ نكرده و از دولت مردان زحمت كش انتظار توجه بيش از پيش به توان و سرمايه داخلي را داريم و هيچگاه زير بار ذلت و نقشه هاي شوم دشمن نميرويم

                                  جامعه دانشگاهيان علوم پزشكي بيرجند

منبع:
شبكه بهداشت و درمان قاين
تعداد بازدید:
10
تاریخ:
1397/10/09
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal