اولين نشست خبري درسال 1397برگزارشد

دكتر حميدي رئيس شبكه بهداشت و درمان قاين در نشست صميمي با جمعي از خبرنگاران و خيرين سلامت شهرستان گزارشي از فعاليت هاي بخش عمراني بهداشت  ودر مان شهرستان ارائه داد و گفت: در ارديبهشت ماه مركز آزمون الكترونيكي ،استاد سرا ،نماز خانه ،مركز آموزش هاي باليني دانشكده  پرستاري و مامايي قاين با حضور جمعي ازمسئولين دانشگاه علوم پزشكي بيرجندبه بهره برداري رسيد.

وي در ادامه  از تكميل ساختمان دانشكده پيراپزشكي خبر داد و گفت:براي تاييد و اخذ مجوز دانشجو در رشته هاي پيراپزشكي  منتظر حضور بورد آموزشي وزارت بهداشت ودرمان و ارائه نظر ات كارشناسي آنها هستيم .

 

حميدي ضمن تقدير و تشكر از خيرين سلامت در راه اندازي و تكميل پروژه هاي درماني شهرستان گفت: به زودي ساخت و ساز ساختمان MRI كه با مساعدت وهمت خيرين سلامت (با اهداء 150ميليون تومان ) كلنگ زني شده بود آغاز خواهد شد .

وي به كلنگ زني اورژانس جاده اي اسفدن تاآخر هفته نيز اشاره كرد و گفت: اين اورژانس با مشاركت اهالي اسفدن و خيرين با اعتباري بالغ بر 100 ميليون تومان ساخته خواهد شد

 

رئيس شبكه بهداشت و درمان قاين به تكميل ساختمان سي تي اسكن و نصب دستگاه سي تي اسكن اشاره كرد و گفت: دستگاه جديد نيز در جهت خدمات دهي به بيماران نيز راه اندازي شده است.

دكتر حميدي در بخش ديگري از سخنان خود به راه اندازي درمانگاه تخصصي خاتم الانبياء بيمارستان اشاره كرد و گفت: درمانگاه غربالگري نيز به شبكه بهداشت ودرمان تحويل شده است و به زودي اين ساختمان هم راه اندازي خواهد شد.

 
منبع:
شبكه بهداشت و درمان قاين
تعداد بازدید:
160
تاریخ:
1397/04/03
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal