درسوگ آفتاب(دلنوشته اي براي شهيد حجي)

دلنوشته اي بياد شهيد مدافع حرم محسن حججي

 

Text Box: شهيد نظر مي كند به وجه الله امام خميني (ره)

 

 

 

 

باز حراميان حرمله خو ، رادمردي از سلاله ي حسين "ع"را روانه قربانگاه عاشورايي ساختند .

باز اهريمن پليد، آن سرمنشاءجهل و تعصب، حلقوم پاك حقيقت را در مسلخي دير آشنا بريد، تابه زعم  افكار كوته بين خويش  طنين نفخ صور را مذبوحانه خاموش سازد.

باز هم ساقي كربلا ، در فاصله ي رخوتناك سده ها و اعصار، عاشورايي ترين باده را به كام عطشناك شيفتگان حسين"ع" فرو ريخت .به راستي شور شيرين حماسه و عشق تو را كدامين خامه و چكامه تواند ستود؟  ياد تو خواب را بر هم مي زند و نام تو سكون و قرار را .

آن روز كو ه ها به حرمت صلابت گامهاي استوار تو قيام كردند ،كمر آسمان از مهابت نگاه ديدگان تو در نظر به وجه الله به ركوع خميده گشت . از صفا و صفوت تو ،آن روز آيينه ها در هم شكستند. و از تلالو نگاه آسماني تو ، ستارگان به سوگ نشستند.

عروج تو به سبك بالي نسيم و به مهابت صاعقه اي زمين و زمان را درهم نورديد و پرده ها از پيش چشم ، پنبه هارا از عمق گوش خواب زدگان و شب گرفتگان و مدعيان شور و شعور و شعار بر گرفت .

 

 شهيد حججي عزيز :در عصر كنوني حماسه تو پاياني بود بر بيم ها و ترديدهائي كه آن را پاياني نيست وآن حماسه ي هفتاد و دو تن  با اهريمن پليد يزيديان و كوفيان همواره بر جاست ، حديث عاشورا و سر ودست هاي  بريده ، ضريح و حرم ها همچنان تا ابد باقيست چرا كه :               

 

كل يوم عاشورا كل ارض كربلا.
 
منبع:
شبكه بهداشت و درمان قاين
تعداد بازدید:
144
تاریخ:
1396/05/29
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal