بازدید دکترماهر مدیرکل دفتر مدیریت بیمارستانی وزارت بهداشت از اورژانس بیمارستان قاین

اورژانس بیمارستان قاین با اعتباری بالغ بر5میلیارد تومان در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

دکترماهر مدیرکل دفتر مدیریت بیمارستانی وزارت بهداشت در حاشیه بازدید از پروژه های نیمه تمام بیمارستان قاین اظهارداشت: پروژه  اورژانس قاین یکی از پروژه های حیاتی برای شهرستان است و باید تا پایان دی ماه این پروژه تکمیل وتحویل داده شودودر دهه فجرامسال به بهره برداری برسد.

مدیرکل دفتر مدیریت بیمارستانی وزارت بهداشت گفت: اعتبار پروژه های نیمه تمام بیمارستان قاین شامل اورژانس، دیالیز، کلنیک تخصصی و مرکز غربالگری سرطان تامین شده  و این پروژه ها کمبود اعتبار مالی ندارند.

وی در خصوص بیمارستان دوم قاین نیز قول پیگیری داد.

دکترعلی دلخروشان نیز در این مورد گفت: پروژه توسعه بخشهای اورژانس ودیالیزبیمارستان  شهداء قاین از سال89کلید خورده است وتاکنون حدود2میلیارد تومان برای ساخت وتکمیل این پروژهزینه شده است وامسال نیز با پیگیری های مسئولین استانی وشهرستانی ومساعدت وزیرمحترم بهداشت ودرمان وریاست دانشگاه علوم پزشکی در جهت تکمیل این پروژه 2میلیاردو400میلیون تومان اعتبار گذاشته شده است وطبق قراردادی که با پیمانکار این پروژه بسته شده باید تا پایان دی ماه پروژه تکمیل وتحویل شود.

وی در پایان گفت: پس از تکمیل این پروژه که 2300متر مربع زیربنا دارد واعتباری بالغ بر 1میلیارد و500میلیون تومان بصورت کامل تجهیز خواهد شد.

 آقای دکتر حمیدی سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نیز در خصوص پروژه کلنیک تخصصی ومرکز غربالگری بیمارستان قاین گفت: پروژه کلنیک تخصصی از حدود یکسال پیش با زیربنای 800متر مربع وبا اعتباری بالغ بر1میلیارد و300میلیون تومان کلید خورد وتاکنون 750میلیون تومان از اعتبارات ان تخصیص یافته و57درصد پیشرفت فیزیکی داشته است

وی میزان پیشرفت مرکز غربالگری سرطان را نیز 40درصد اعلام وگفت: این پروژه حدود900میلیون تومان اعتبار دارد که تاکنون 350میلیون تخصیص یافته است.

 
 
منبع:
شبکه بهداشت و درمان قاین
تعداد بازدید:
64
تاریخ:
1395/09/23
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal