انتصاب سرپرستان بیمارستان شهداء ومرکزبهداشت شهرستان قاینات

طی احکامی جداگانه از سوی آقای دکتر حمیدی  سرپرست شبکه بهداشت ودرمان  شهرستان قاینات   آقای دکتر مصطفی نصراللهی  بعنوان  معاون درمان وسرپرست مرکزآموزشی درمانی شهداء قاین و آقای دکتر خسروخسروی بعنوان  معاون بهداشتی وسرپرست مرکزبهداشت شهرستان  انتخاب گردیدند. 

متن احکام به شرح زیر است: 

جناب آقای دکتر مصطفی نصراللهی

با سلام

احتراماً نظر به حسن سابقه و شایستگی جنابعالی بموجب این ابلاغ  با حفظ پست سازمانی بعنوان ((معاون درمان و  سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهداء  شهرستان قاینات)) منصوب می شوید  تا تحت نظر اینجانب انجام وظیفه نمائید . امید است با اتکال به خداوند متعال و با رعایت قانون و بهره گیری بهینه از امکانات و توانمندی نیروها در انجام  امور محوله و خدمت  به مردم منطقه و ارتقاء کمی و کیفی شاخص های بهداشتی ، درمانی  موفق باشد.

دکتر عباس حمیدی راد

سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان قاینات

 

 

 

جناب آقای دکتر خسروخسروی

با سلام

احتراماً نظر به حسن سابقه و شایستگی جنابعالی بموجب این ابلاغ  با حفظ پست سازمانی بعنوان ((معاون بهداشتی و  سرپرست مرکز بهداشت   شهرستان قاینات)) منصوب می شوید  تا تحت نظر اینجانب انجام وظیفه نمائید . امید است با اتکال به خداوند متعال و با رعایت قانون و بهره گیری بهینه از امکانات و توانمندی نیروها در انجام  امور محوله و خدمت  به مردم منطقه و ارتقاء کمی و کیفی شاخص های بهداشتی ، درمانی  موفق باشد.

دکتر عباس حمیدی راد

سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان قاینات

 

  
منبع:
شبکه بهداشت و درمان قاین
تعداد بازدید:
117
تاریخ:
1395/08/15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal