پیام تبریک دکتر شوکتی فرد به مناسبت اولین سالگرد تاسیس نظام پرستاری قاینات
 
 
متن پیام تبریک سرپرست شبکه بهداشت ودرمان به مناسبت اولین سالگرد تاسیس نظام پرستاری شهرستان قاینات به شرح زیر است:

 

                                                               ((گرطبیبانه بیایی بر سر بالینم))                ((به دو عالم ندهم لذت بیماری را))
 

سپید جامگان عرصه سلامت

با سلام و احترام؛

بی تردید توفیق خدمتگزاری به مردم یکی از بهترین هدایای الهی است و تلاش برای تامین سلامت به عنوان بزرگترین موهبت الهی پاداشی عظیم دارد و ذخیره ای است  غنی برای آخرت که نصیب بندگان صالح و خداجوی می شود.

پرستاری حرفه ای است مقدس وبسیار پر ازرش و اهمیت  شغل پرستاری درخدمتی است که پرستار به بیماران می کند که اگر بیشتر از خدمت پزشکی نباشد کمتر نیست ، هیچگاه نمی شود مراقبت های پرستاری را از بدنه پزشکی جدا کرده وخدمت رسانی در این حوزه به صورت  تیمی قابل انجام است و همراهی کادر پرستاری و پزشکی موجب ارائه خدمات مثمرثمر به بیماران می شود. پرستاران پایه و بنیان فعالت های بهداشتی و درمانی هستند و اهمیت شغل  پرستاری در خدمتی است که پرستار به بیماران ارائه می کند.

همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند پرستاری عبادت و شغل مقدسی است و از برجسته ترین نمونه ها و مصداق خدمت به مظلومان و ضعفاست. الگوی والای پرستاری درجهان اسلام را شخصیت حضرت زینب (س) صبر و استقامت آن حضرت دانست که پرستاران عزیز می بایست ویژگی این بزرگوار را بیش از پیش سر لوحه خود نمایند.پرستاران پر تلاش و صبور در بیمارستانها با وجود کمبود های موجود فعالانه می کوشند تا بهترین خدمات را به بیماران ارائه دهند و بیمار با لب خندان و صحت جان ترخیص شود  نقش و جایگاه پرستاران باید برای جامعه تبیین شود تا اهداف مقدس حرفه پرستاری بیش از پیش توسط مردم مورد توجه قرار گیرد.

اینجانب ضمن تبریک گرامیداشت اولین سالگرد تاسیس نظام پرستاری شهرستان قاینات  و همچنین از اعضای هیات مدیره نظام پرستاری شهرستان قدردانی می نمایم . از آنجایی که نظام پرستاری یکی از ارکان اصلی شبکه بهداشت ودرمان می باشد و پرستاران پایه و بنیان فعالیت ها  شبکه می باشند و وظیفه شما اعضای نظام پرستاری در مرحله اول حفظ حقوق بیماران و درمرحله دوم حفظ منافع صنفی پرستاران است .

امیداورم در حال حاضر که سلامت به اولویت  اصلی دولت تدبیر و امید تبدیل شده است  باتوجه به این که جامعه پرستاری اکثریت  جامعه حوزه سلامت  را به خود اختصاص می دهد و از آنجای که دانشگاه علوم پزشکی بیرجند  زمینه تعامل  میان جامعه  پرستاری و پزشکی را در تمام سطوح از جمله مدیریت ایجاد نموده است . این شبکه هم تمام تلاش خود را دارد که همواره حامی کادر پرستاری باشد . تا باهمراهی شما عزیزان بتوانیم سبب ارتقاء سلامت در این شهرستان گردیم.

از خداوند بزرگ و مهربان برای یکایک همکاران پرتلاش خودم در شبکه بهداشت و درمان به ویژه پرستاران عزیر آرزوی عاقبت به خیری دارم . امیدوارم پیوسته ستاره زندگی و آفتاب مهرتان بر دل بیماران بتابد و دعای بندگان بدرقه راه شما باشد.

توفیق روز افزون از خداوند متعال برای شما عزیزان آرزومندم.

 

  دکتر سعید شوکتی فرد

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان قاینات 
 
منبع:
شبکه بهداشت و درمان قاین
تعداد بازدید:
110
تاریخ:
1395/05/28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal