۱۳۹۸ يکشنبه ۳ شهريور
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
ديدار رييس شبكه بهداشت و درمان شهرستان قاينات با فرماندار
ديدار رييس شبكه بهداشت و درمان شهرستان قاينات با فرماندار

رييس شبكه بهداشت و درمان شهرستان به اتفاق تعدادي از كاركنان با دكتر كهن ترابي فرماندار شهرستان قاينات ديدار و گفتگو؛ و به بررسي مسائل و مشكلات حوزه سلامت پرداختند.

دكتر كهن ترابي فرماندار شهرستان قاينات در اين ديدار ضمن تسليت شهادت امام زين العابدين (ع)، با اشاره به دو نعمت بسيار مهم كه تا انسان آن را از دست ندهد، قدردان آن نيست؛ افزود: سلامتي و امنيت دو نعمت بسيار ارزشمند و گرانمايه است كه انسان وقتي از اين دو موهبت محروم مي شود، قدر و ارزش آن را مي داند.

مقام عالي دولت در ادامه با توجه و اهميت نيروي انساني در توسعه و پيشرفت، تصريح كرد: منابع انساني سالم، آگاه و داراي تفكر منطقي، محور اصلي توسعه و تحول است. لذا بايستي با ايجاد بسترهاي لازم زمينه ارتقاي بهداشت و سلامت جامعه و شهروندان را فراهم نماييم.

فرماندار در اين ديدار با اشاره به فرمايش مقام معظم رهبري كه فرموده اند؛ ما مي خواهيم اگر كسي در خانواده اي مريض شد، آن خانواده بيش از رنج مريض داري، رنج ديگري نداشته باشد؛ تأكيد نمود: با اقدامات بسيار خوب و شايسته اي كه وزير محترم در سطح كشور انجام داده اند؛ و رويكرد بسيار خوب دولت تدبير و اميد به بخش سلامت، ما هم در شهرستان بايستي با دغدغه نياز ها و مطالبات بحق مردم را در حوزه سلامت خصوصا تأمين پزشك متخصص و ارتقاي مجتمع سلامت شهرستان گام هاي مؤثري برداريم.

شايان ذكر است در پايان اين ديدار دكتر عزيزي رييس شبكه بهداشت و درمان شهرستان قاينات گزارش جامعي از اقدامات و برنامه ها و مشكلات حوزه سلامت بيان نمود.
منبع: شبكه بهداشت و درمان قاين تعداد بازدید: 33 تاریخ درج: 1393/09/01
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبی- قاین - بلوار سیمان شهر - نبش بلوار سرداران شهید - شبکه بهداشت و درمان قاینات
تلفن: 8-32565541-056     دورنگار: 32565520-056   کدپستی 9761441549     E-mail: qen@bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal