۱۳۹۸ سه شنبه ۲۶ شهريور
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
كارگاه آموزشي اصول تغذيه صحيح در جوانان برگزارگرديد
كارگاه آموزشي اصول تغذيه صحيح در جوانان برگزارگرديد

به همت واحد  مدارس ،سلامت جوانان و نوجوانان وبا همكاري واحد تغذيه مركزبهداشت شهرستان كارگاه آموزشي اصول تغذيه صحيح در جوانان در روزهاي 12 و 13 شهريورماه ويژه گروههاي هدف پزشك ، كارشناس ، مراقبين سلامت ،  و بهورزان  شهرستان در محل سالن اجتماعات شهيد مصطفوي برگزار گرديد .

 دكتر سروش معاون بهداشتي و سرپرست مركز بهداشت شهرستان با يادآوري نقش اهميت جايگاه مهم بهورزان بعنوان سربازان گمنام خط مقدم سلامت جامعه روز 12 شهريور روز بهورز را تبريك گفت. در ادامه ايشان جوانان را قشري تاثيرگذار و مهم دانستد كه سلامت آنها در جامعه از اهميت ويژه اي برخوردار است و سلامت هرجامعه اي به نوعي وابسته به سلامت جوانان آن جامعه است.

 

وي سپس  متذكر شد كه  به دليل نقش و جايگاه مهم جوانان و نوجوانان در سنين تحصيل و ارتباط دوسويه آنها با خانه و خانواده و مدارس آموزش اين قشر جامعه بسيار مهم بوده و هدف از برگزاري اينگونه  كارگاه ها نيز حفظ و ارتقاء سلامت  جامعه با محوريت  سلامت جوانان است.

 

 درادامه كارگاه در سط 2روز مدرسين كارگاه در خصوص تغذيه و اهميت آن ، تحرك بدني، داروها ، عوارض آنها، راه و روش هاي آموزشي و تدريس و ... به حاضرين نكات اساسي و مهم را آموزش دادند.

 
 
منبع: شبكه بهداشت و درمان قاين تعداد بازدید: 101 تاریخ درج: 1398/06/14
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبی- قاین - بلوار سیمان شهر - نبش بلوار سرداران شهید - شبکه بهداشت و درمان قاینات
تلفن: 8-32565541-056     دورنگار: 32565520-056   کدپستی 9761441549     E-mail: qen@bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal